KONKURS NA BOŻONARODZENIOWY WYSTRÓJ SAL

KONKURS NA

BOŻONARODZENIOWY WYSTRÓJ SAL

I. Postanowienia ogólne

Organizatorem Konkursu jest Samorząd Uczniowski przy Szkole Podstawowej im. Mariusza Zaruskiego w Pucku z opiekunem: Anną Kapczyńską i Sylwią Ekwińską – Czeczko.

Konkurs odbędzie się w dniach 01.12 – 18.12.2017r.

II. Cel konkursu

Celem konkursu jest:

● udekorowanie sal lekcyjnych oddając niezwykłość i atmosferę świat bożonarodzeniowych,

● integracja i aktywizacja uczniów,

● rozwijanie zdolności artystycznych,

●uwrażliwienie na piękno i tradycję Świąt Bożego Narodzenia.

III. Uczestnicy konkursu

Uczestnikami Konkursu mogą być:

1. Uczniowie Szkoły Podstawowej im. Mariusza Zaruskiego w Pucku.

IV. Regulamin konkursu

1. Salę lekcyjną należy udekorować tak, aby oddawała klimat Świąt Bożego Narodzenia.

2. Liczy się pomysłowość, oryginalność ujęcia tematu.

3. Wkład pracy uczniów – ozdoby , dodatki wykonane samodzielnie.

4. Ogólne wrażenie artystyczne.

5. W sytuacji, gdy salą lekcyjną opiekują się dwie klasy nagrodę odbiorą wychowawcy i zdecydują o jej przyznaniu danej klasie.

6. Istnieje też możliwość dodatkowego wyboru sal do dekoracji. Jeśli klasa zdecyduje się na ozdobienie sali, którą się nie opiekuje przyznane zostaną dodatkowe punkty. Sale do wyboru: 103,109,110,111, 115, 125, 203, 211, 214, 37,44.

7. Wychowawcy klasy zgłasza organizatorowi konkursu chęć udekorowania dodatkowej ( wybranej) sali do 04.12.2017r.

V. Postanowienia końcowe

1. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 19.12.2017r.

2. W skład Jury: Dyrekcja , dwóch przedstawicieli z Rady Rodziców, dwóch nauczycieli z budynku A i B, organizatorzy Konkursu i dwóch uczniów z Samorządu Uczniowskiego .

3. Nagrody – dyplomy , niespodzianki.

4. Udział w Konkursie oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych, zdjęcia zwycięskich sal lekcyjnych . Informacje o nagrodzonych zostaną podane do publicznej wiadomości przez organizatorów na szkolnej stronie internetowej.

Dzisiaj jest: Czwartek
26 Kwietnia 2018